Aktualności

Nasi lekarze dokładają wszelkich starań aby zapewnić swoim pacjentom odpowiedzialną, pełną kompetencji obsługę. Zdobywają najnowszą wiedzę, uczestnicząc w wielu kongresach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i zagranicą. Klinika Royal Dent dokłada wszelkich starań, aby na bieżąco wyposażać gabinety w nowoczesny sprzęt i technologie. Dla nas najdroższy jest pacjent.
Promocja wybielania
W dniach 30.06 i 01.07 klinika będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek od godziny 8.00
Promocja
Rozpoczynamy Wakacyjne promocje dla naszych pacjentów. Tego lata postanowiliśmy rozpocząć akcję rabatów dla pacjentów pozostających we Wrocławiu, na okres wakacji. Zapraszamy na zabiegi wybielania zębów w cenie 600 zł, zamiast 1000 zł. Promocja wybielania w gabinecie oraz wybielanie nocne (nakładkowe) potrwa przez całe wakacje, od lipca do sierpnia. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów.

Integracja na co dzień nie wystarcza pracownikom Kliniki Royal Dent. Cały zespół lekarzy i asystentek, na czele z rejestracją w ostatni piątek postanowił podbić serce wrocławskich torów bowlingu. Kilkugodzinny turniej okazał się świetną okazją do dobrej zabawy i oderwania od codziennych obowiązków. Rywalizowaliśmy w rożnych zespołach ale dziewczyny z rejestracji okazały się bohaterkami tego wydarzenia. W starciu Lekarza kontra asysta i administracja Kliniki, wygrali Ci zza biurka przy mocnym wsparciu Rejestracji. Było pysznie, wesoło i sportowo. Już niebawem kolejne potyczki, w nieco innej wiosennej odsłonie.....będzie się działo a relacja z tych wrażeń zagości na naszej stronie.