O nas

Zespół specjalistów w Klinice Royal Dent zapewnia państwu najwyższy standard w obsłudze pacjenta.
Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla Pacjentów w każdym wieku. Nasze referencje to
tysiące Pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług w ciągu 20 lat praktyki.

 1. Elwira Urban-Kosela

  Lekarz
  Elwira Urban-Kosela

  Specjalizacja
  implantologia, protetyka

  Współwłaścicielka Kliniki Royal Dent. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2012 ukończyła studia na Goethe University we Frankfurcie i uzyskała tytuł Master of Oral Implantology. W 2009 roku ukończyła Curiculum Implantologiczne na Goethe University we Frankfurcie. Zabiegi implantologiczne wykonuje od 14 lat. Zajmuje sie głównie zaawansowaną chirurgią implantologiczną, zabiegami regeneracji kości oraz tkanek miękkich, umożliwiającymi uzyskanie optymalnego efektu kosmetycznego. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Uczestniczy w wielu prestiżowych kursach w kraju i za granicą.

  Certyfikaty:

 2. Mirosława Bartkowiak - Miśniakiewicz

  Lekarz
  Mirosława Bartkowiak - Miśniakiewicz

  Specjalizacja
  Ortodoncja, protetyka

  M.Bartkowiak-Misniakiewicz jest specjalistą ortodontą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1992 roku, kiedy uzyskała II st. specjalizacji z ortodoncji stale poszerza swoją wiedzę wprowadzając do codziennej praktyki nowe rozwiązania. Jako pierwsza w Polsce wykonywała aparaty techniką lingualna Incognito /po kursie w Mediolanie w 2007r/ Po szkoleniu w Londynie w roku 2008 rozpoczęła leczenie z zastosowaniem aparatów Invisalign. W codziennej praktyce ortodontycznej szczególną uwagą otacza dorosłych pacjentów, którzy wymagają często wielodyscyplinarnej opieki. W planowaniu leczenia u tych pacjentów wykorzystuje doświadczenie zdobyte w czasie długoletniej praktyki ogólnostomatologicznej oraz wiedzę z licznych szkoleń (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Niemczech, Anglii). Główny nacisk kładzie na dokładną analizę estetyczną (rysy i proporcje twarzy) oraz funkcjonalną (okluzja i stawy skroniowo żuchwowe). Uczestniczyła w szkoleniach u dr Koisa, w Seatle (USA)/www.koiscenter.com/, uważanego za świtowy autorytet w dziedzinie stomatologii funkcjonalnej. Lecząc dzieci główny nacisk kładzie na dokładną analizę wady w powiązaniu z okresem rozwojowym dziecka, co pozwala na precyzyjne zaplanowanie czasu i metody leczenia. W Klinice Royal Dent stworzyła zespół ortodontów, który zapewnia opiekę wszystkim pacjentom naszej Kliniki.

  Certyfikaty:

 3. Aleksandra Makuch-Kornacka

  Lekarz
  Aleksandra Makuch-Kornacka

  Specjalizacja
  st. zachowawcza, protetyka

  Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu, uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Staż podyplomowy odbyła w Klinice Ortodontyczno- Implantologicznej Royal Dent we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych kursach z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Biegle posługuje się językiem angielskim.

  Certyfikaty:

 4. Romuald Dudek

  Lekarz
  Romuald Dudek

  Specjalizacja
  endodoncja, st. zachowawcza

  Studia medyczne ukończył w 1997 roku na Oddziale Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Odbył roczny staż podyplomowy w ZOZ-ie dla Szkół Wyższych we Wrocławiu. W latach 1998-2001 pracował w ZOZ-ie Stare Miasto w Przychodni Rejonowej we Wrocławiu. Od 2000 roku jest pracownikiem Kliniki Stomatologicznej Royal Dent. Ukończył kursy z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

 5. Wojciech Pawlak

  Lekarz
  Wojciech Pawlak

  Specjalizacja
  chirurgia stomatologiczna

  W 1980 roku ukończył studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 1980 - 1986 pracował na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 1986 do roku 1988 był wykładowcą w zakresie chirurgii stomatologicznej na Wydziale Stomatologicznym Uniwersytetu w Mosulu w Iraku. Od 1988 roku jest pracownikiem Akademii Medycznej we Wrocławiu, w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Kwalifikacje zawodowe i naukowe:

  1982 - specjalizacja I stopnia z zakresu chirurgii stomatolog.;
  1984 - specjalizacja II stopnia z zakresu chirurgii stomatolog.;
  1991 - stopień naukowy doktora nauk medycznych;
  2000 - specjalizacja z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

  Staże w Klinikach Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Brugii, Dreżnie, Monachium, Jenie, Munster. Jest autorem publikacji i wystąpień na zjazdach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii ortognatycznej i traumatologii. W praktyce zawodowej ukierunkowany jest na leczenie chirurgiczne kostnych wad zgryzu (min. progenia, retrogenia, laterogenia, zgryz otwarty,niedorozwój szczęki).

 6. Anna Zalewska

  Lekarz
  Anna Zalewska

  Specjalizacja
  st. zachowawcza, protetyka

  Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu
  Od 2003 r. pracownik kliniki implantologiczno-ortodontycznej Royal Dent, dla którego stomatologia jest pasja, a estetyka nieodzownym jej elementem.
  W 2013 r. rozpoczęcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej.
  W 2017 r. rozpoczęcie doktoratu we współpracy z Instytutem Niskich Temperatur POLSKIEJ AKADEMII NAUK oraz Centrum Badawczo-Rozwojowym NOVASOME, w którym pełni funkcje Specjalisty ds. Technologii Medycznych w stomatologii. Temat pracy doktorskiej będzie obejmował otrzymywanie i badanie nowych układów biokompozytowych w stomatologii jako uzupełnień struktur tkankowych w medycynie na bazie resorbowalnych polimerow i nanofosforanów otrzymywanych w druku 3D oraz za pomocą syntezy skafoldow.

  Uczestniczka licznych warsztatów i konferencji prowadzonych przez liderów i mentorów światowej stomatologii m.in. Pascal Magne (USA) dr Kois (USA) Kaminek (Czechy) Pietruski, Coachmann(Brazylia), F. Royaz Vizskaya (Hiszpania), Mc Laren, H. Salama (USA)

  Bardzo ważny jest dla niej rozwój własny oraz ciągła edukacja. Stara się systematyzować procedury i tworzyć sprawdzone i przewidywalne plany leczenia, które tworzy w oparciu o zaawansowana diagnostykę (Digital Smile Designe) oraz harmonię estetyki różowej probujac zbliżyć się do perfekcji natury.

  Certyfikaty:

 7. Małgorzata Szulc

  Lekarz
  Małgorzata Szulc

  Specjalizacja
  periodontologia

  Małgorzata Szulc ukończyła studia na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2001 roku. Staż podyplomowy odbyła w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu. Od 2002 roku jest lekarzem asystentem w Katedrze i Zakładzie Periodontologii Akademii Medycznej. W roku 2009 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii.

 8. Urszula Kilijańska

  Lekarz
  Urszula Kilijańska

  Specjalizacja
  periodontologia

  Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyła w 1988 r. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej i II stopień specjalizacji ze stomatologii zachowawczej. Jest wykładowcą Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej. Przez 9 lat pracowała w Zakładzie Chorób Przyzębia Akademii Medycznej we Wrocłąwiu. Moją pasją jest profilaktyka chorób przyzębia. Zapraszam pacjentów do leczenia periodontologicznego oraz tych, u których nie wystąpiły jeszcze objawy chorób przyzębia. Profesjonalne zabiegi w gabinecie połączone z indywidualnym instruktażem higieny jamy ustnej pozwolą zachować zęby na całe życie.

 9. Natalia Mandzios

  Lekarz
  Natalia Mandzios

  Specjalizacja
  st. zachowawcza, protetyka

  Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Klinice Ortodontyczno- Implantologicznej Royal Dent we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki i ortodoncji. Swój zawód wykonuje z wielką pasją i zawsze obecnym uśmiechem na twarzy. Biegle posługuje się językiem angielskim.

  Certyfikaty:

 10. Magdalena Krakowiak

  Lekarz
  Magdalena Krakowiak

  Specjalizacja
  stomatologia dziecięca

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w klinice stomatologicznej specjalizującej się w stomatologii dziecięcej, z którą współpracuje do dziś. Stale poszerza swoje umiejętności w ramach specjalizacji z dziedziny stomatologii dziecięcej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Od wielu lat rozwija umiejętności kontaktu z dziećmi stosując autorskie metody. Potrafi zamienić każdą wizytę Małego Pacjenta w wesołą przygodę.
 11. Agata Kasprzyk

  Lekarz
  Agata Kasprzyk

  Specjalizacja
  chirurgia, medycyna estetyczna

  Lek. Agata Kasprzyk jest absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbywała w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Obecnie jest specjalizantka chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz sympozjach zarówno w kraju jak i za granica. Zapraszamy na zabiegi laserowe (m.in. usuwanie włókniaków, brodawek, naczyniaków rubinowych, peelig oraz resurfacing laserowy, redukcja rozstępów, redukcja blizn potradzikowych, korekta blizn), malej chirurgii (usuniecie zmian skórnych barwnikowych, tłuszczaków, kaszaków, miniflebektomia) oraz estetyczne m.in. korektę bruzd wypełniaczami (kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, Ellanse) zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (redukcja zmarszczek mimicznych, nadpotliwoscI stop, dłoni oraz pach),lifting nićmi chirurgicznymi APTOS, rewitalizacje skory za pomocą nici PDO, korekte/powiekszanie ust, korektę owalu twarzy, mezoterapia rewitalizujace/nawilzajaca skore twarzy oraz ciała, zabiegi redukujące wypadanie włosów oraz wspomagające leczenie technika mezoterapii oraz z uzyciem osocza bogatoplytkowego z czynnikami wzrostu (PRP), lekarskie peelingi chemiczne w tym peeling fenolowy Skin Tech, redukcje przebarwień, lipilize farmakologiczna, skleroterapie żylaków.
 12. Julita Ćwiklińska

  Lekarz
  Julita Ćwiklińska

  Specjalizacja
  ortodoncja

  Absolwentka prestiżowego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zaawansowaną ortodoncją zajmuje się od 10 lat, skupiając się przede wszystkim na leczeniu pacjentów dorosłych. W pracy i przygotowaniu planów leczenia wykorzystuj swoje ogromne doświadczenie zawodowe oraz umiejętności wyniesione z licznych szkoleń specjalistycznych w kraju i za granicą, m.in. kształcąc się pod okiem prof. Milana Kaminka, jednego z największych autorytetów w dziedzinie ortodoncji na świecie. Szczególną uwagę zwraca na rzetelną komunikację z pacjentem tak, aby jego oczekiwania w żaden sposób nie rozminęły się z ostatecznymi wynikami leczenia.
 13. Łukasz Szymczyszyn

  Ratownik medyczny
  Łukasz Szymczyszyn

  Specjalizacja
  Ratowninik Medyczny

  Łukasz Szymczyszyn, magister ratownictwa medycznego. Swoją naukę kontynuował na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. Od 10 lat pracuje w zespole paramedycznym wrocławskiego Pogotowia Ratunkowego. Od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz organizowaniem pokazów ratownictwa. Od 2010 roku współpracuje z gabinetami stomatologicznymi, przeprowadzając kursy pierwszej pomocy w stanach nagłych oraz uczestnicząc w zabiegach chirurgicznych/ implantologicznych. Instruktor Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej i Harcerskiej Szkoły Ratownictwa. Uczestnik licznych kursów z zakresu ratownictwa medycznego jak ACLS, PHTLS, BLS-AED czy ukończony kurs wspinacza skalnego organizowanych przez Polski Związek Alpinistyczny.
 14. Dunia Kieltyka-Khdir

  Lekarz Stażysta
  Dunia Kieltyka-Khdir

 1. Kamila Kowalczyk

  Rejestracja
  Kamila Kowalczyk

 2. Kamila Kowalczyk

  Rejestracja
  Patrycja Kozieł

 1. Grażyna Czajkowska

  Asysta
  Grażyna Czajkowska

 2. Agata Iżewska

  Asysta
  Agata Iżewska

 3. Marta Lor

  Asysta
  Marta Lor

 4. Katarzyna Owczarek

  Asysta
  Katarzyna Owczarek

 5. Urszula Pawłowska

  Asysta
  Urszula Pawłowska