Umów się na wizytę:
606 39 09 08
Umów się na wizytę:
606 39 09 08

Ortodonta Wrocław

Strona głównaLekarze

Lekarze ortodonci

 
Ortodoncja jest dziedziną zajmującą się korektą wad zgryzu i wad zębowych. Oferujemy następujące usługi: ortodonta wrocław dla dzieci, ortodonta dla dorosłych , leczenie przedprotetyczne, leczenie przedimplantologiczne.
W planowaniu leczenia kierujemy się zasadą osiągania najlepszego efektu esteycznego i prawidłowej funkcji narządu żucia. Nowe Systemy Ortodontyczne: INCOGNITO i INVISALIGN.  

Lekarz
Mirosława Bartkowiak-Miśniakiewicz
Ortodoncja, protetyka

M.Bartkowiak-Misniakiewicz jest specjalistą ortodontą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1992 roku, kiedy uzyskała II st. specjalizacji z ortodoncji stale poszerza swoją wiedzę wprowadzając do codziennej praktyki nowe rozwiązania. Jako pierwsza w Polsce wykonywała aparaty techniką lingualna Incognito /po kursie w Mediolanie w 2007r/ Po szkoleniu w Londynie w roku 2008 rozpoczęła leczenie z zastosowaniem aparatów Invisalign. W codziennej praktyce ortodontycznej szczególną uwagą otacza dorosłych pacjentów, którzy wymagają często wielodyscyplinarnej opieki. W planowaniu leczenia u tych pacjentów wykorzystuje doświadczenie zdobyte w czasie długoletniej praktyki ogólnostomatologicznej oraz wiedzę z licznych szkoleń (m.in. w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Niemczech, Anglii). Główny nacisk kładzie na dokładną analizę estetyczną (rysy i proporcje twarzy) oraz funkcjonalną (okluzja i stawy skroniowo żuchwowe). Uczestniczyła w szkoleniach u dr Koisa, w Seatle (USA)/www.koiscenter.com/, uważanego za świtowy autorytet w dziedzinie stomatologii funkcjonalnej. Lecząc dzieci główny nacisk kładzie na dokładną analizę wady w powiązaniu z okresem rozwojowym dziecka, co pozwala na precyzyjne zaplanowanie czasu i metody leczenia. W Klinice Royal Dent stworzyła zespół ortodontów, który zapewnia opiekę wszystkim pacjentom naszej Kliniki.