Umów się na wizytę:
606 39 09 08
Umów się na wizytę:
606 39 09 08

Lekarze

Strona głównaLekarze

PERIODONTOLODZY WROCŁAW

 
Dziedzina zajmująca się chorobami przyzębia. Choroby te są obecnie powodem utraty około 50% zębów. W skład zabiegów wchodzą: kiretaż zamknięty, kiretaż otwarty, sterowana regeneracja tkanek przyzębia - GTR, przeszczepy tkanek miękkich. Wszystkie zabiegi prowadzone są bezboleśnie, z wykorzystaniem najnowszej techniki i materiałów.

 
Lekarz
Małgorzata Szulc
periodontologia

Małgorzata Szulc ukończyła studia na wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2001 roku. Staż podyplomowy odbyła w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej we Wrocławiu. Od 2002 roku jest lekarzem asystentem w Katedrze i Zakładzie Periodontologii Akademii Medycznej. W roku 2009 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii.


Lekarz
Urszula Kilijańska
periodontologia

Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyła w 1988 r. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej i II stopień specjalizacji ze stomatologii zachowawczej. Jest wykładowcą Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej. Przez 9 lat pracowała w Zakładzie Chorób Przyzębia Akademii Medycznej we Wrocłąwiu. Moją pasją jest profilaktyka chorób przyzębia. Zapraszam pacjentów do leczenia periodontologicznego oraz tych, u których nie wystąpiły jeszcze objawy chorób przyzębia. Profesjonalne zabiegi w gabinecie połączone z indywidualnym instruktażem higieny jamy ustnej pozwolą zachować zęby na całe życie.