Jesteś tutaj:

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Naszą misją jest odmiana uśmiechu i sprawianie, by na twarzach naszych pacjentów pojawiał się on jak najczęściej. To dlatego tak ważne są dla nas opinie osób, które się u nas leczą. Dobre słowa napędzają naszą pasję do leczenia! Bierzemy sobie do serca również każdą uwagę, starając się udoskonalać pracę i dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Stawiamy na zaufanie, komfort i bezpieczeństwo. Zobacz, co mówią o nas nasi pacjenci.
Marysia
Marysia
09/01/2023
Bardzo polecam dr Dudka, świetny lekarz, z dobrym podejściem do pacjentka
Magdalena D.
Magdalena D.
08/12/2022
Bardzo miła i fachowa obsługa ,miała czyszczona zatokę przynosową,bardzo się bałam .Pan dr super to zrobił nic nie bolało, duze wsparci i pomoc od pani Grażynki( asystentka ).Jestem bardzo zadowolona na drugi dzień pani Grażynka dzw do mnie aby zapytać czy wszystko ok, a u mnie ani bólu ani nie jestem opuchnięta ...rewelacja .Pani na rejstracj też bardzo miło mnie przyjęła . Polecam z całego serca pomimo że tak się bałam i stresowałam .Dziękuję panu dr.Adwent i pani Grazynce oraz pani z rejestracji .pozdrawiam
Piotr Damski
Piotr Damski
31/10/2021
Wizyta z 3.5 letnim synem była przyjemnością. Kolejna wizyta już umówiona. Syn wspomina bardzo dobrze mycie ząbków i chętnie wróci na Kolejna wizyte. Z całego serduszka polecam.
Aleksandra Mikoda
Aleksandra Mikoda
20/10/2021
5letnia wnuczka doznała urazu górnej jedynki uderzając o łóżko. Pani doktor Makuch jak i Mysior z cierpliwością i dobrym podejściem do dzieci dokładnie obejrzały uraz. Zostało wykonane RTG, żeby upewnić się czy nie stało się nic czego nie widać gołym okiem. Po zakończonej wizycie wnuczka dostała drobny upominek i czeka z niecierpliwością na kolejną wizytę. Gorąco polecam tą klinikę stomatologiczną!!! Sama chyba zmienię swojego dentystę na Royal Dent:)
Malwina Mikoda
Malwina Mikoda
20/10/2021
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Piaskowanie i usunięcie kamienia wykonane bardzo starannie. Pani higienistka wszystko dobrze objaśniła i zadbała o komfort podczas zabiegu. Fachowe doradztwo. Jestem bardzo zadowolona dlatego jestem już umówiona na kolejne wizyty. Gorąco polecam!!!
Marcelina Janiak
Marcelina Janiak
07/10/2021
Po prawie 3 letniej opiece pod okiem doktora Pawlaka i po operacji ortognatycznej, mogę śmiało powiedzieć, że jest to lekarz z sercem na dłoni, pomocny, bardzo dobrze wykonujący swój fach. Polecam każdemu z całego serca, Pan doktor sprawia, że człowiek nie traci nadziei. Dodatkowo Panie z recepcji w Royal Dent zawsze są pomocne i uśmiechnięte . Po tylu letniej przygodzie mogę śmiało polecić.
Sandra Helman
Sandra Helman
30/09/2021
Na stałe mieszkam poza Polską, ale gdy tu przyjeżdżam to na liście na miejscu nr 1 zawsze jest gabinet Royal Dent z którym jestem związana juz od wielu lat. Odpowiada mi pod każdym względem: od miłej atmosfery, przez profesjonalizm po szeroki zakres usług. Panie recepcjonistki zawsze z uśmiechem na twarzy zaopiekują się pacjentem? Milo mi tam wracać. Polecam!