Jesteś tutaj:

O nas

Royal Dent Medicover to profesjonalne centrum stomatologiczne, w którym każdy pacjent może liczyć na indywidualnie dopasowaną do jego potrzeb opiekę dentystyczną w przyjaznej atmosferze. Grono naszych pacjentów wciąż się powiększa – dołącz do nich i Ty! Dowiedz się o nas więcej, wybierz swojego lekarza i umów się na wizytę. Twój uśmiech będzie w dobrych rękach!

Royal Dent Wrocław - aby Twój uśmiech robił wrażenie!

Klinika Royal Dent powstała z pasji dwóch założycielek – lek. dent. Mirosławy Bartkowiak-Miśniakiewicz i lek. dent. Elwiry Urban-Koseli. Otwarcie centrum stomatologicznego nastąpiło w 2001 roku, co oznacza, że już od ponad 20 lat na wrocławskim rynku dentystycznym marka Royal Dent zyskuje coraz bardziej uznaną opinię wśród pacjentów.

Naczelna zasada, jaką kieruje się zespół kliniki, to: „Aby twój uśmiech robił wrażenie…”. Oznacza to, że w pracy skupiamy się na maksymalnej realizacji oczekiwań naszych pacjentów – nie tylko w kwestii zdrowia zębów, ale również estetyki uśmiechu.

Nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie

Kompleksowość leczenia to dla nas dwa podstawowe elementy – dostępność usług różnych specjalizacji oraz możliwość podjęcia leczenia od początku aż do samego końca – niezależnie od tego, jak wiele różnych procedur ono wymaga. W tym pomagają nam nowoczesne technologie, sprzęt i materiały medyczne.

Oferujemy profesjonalną diagnostykę (RTG, CBCT, skanowanie uśmiechu), którą można wykonać na miejscu, w naszym gabinecie. Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów dba zaś o to, by samo leczenie było skuteczne i bezbolesne, a jego efekt stanowił urzeczywistnienie marzeń naszych pacjentów.

Mikroskop zabiegowy

RoyalDent_leczenie_kanałowe

Mikroskop to nieoceniona pomoc w zabiegach endodontycznych (leczenie kanałowe), chirurgicznych, periodontologicznych i stomatologii zachowawczej. Dzięki niemu precyzja i skuteczność leczenia jest znacznie większa, a zabiegi sprawniejsze.

Tomograf komputerowy i aparaty do RTG

rtg-wroclaw

Dysponujemy osobnym gabinetem dedykowanym rentgenodiagnostyce. Dzięki badaniom tomograficznym i rentgenowskim jesteśmy w stanie szczegółowo zdiagnozować i zaplanować proces leczenia stomatologicznego. 

Lampa do wybielania zębów

DSC07911

W naszej klinice można skorzystać z zabiegu profesjonalnego wybielania zębów metodą gabinetową. Pracujemy z użyciem wysokiej jakości sprzętu i materiałów. Zabieg daje szybki efekt białych zębów – widoczne rozjaśnienie uśmiechu.

Nowoczesne nakładki ortodontyczne

leczenie-ortodontyczne-nakladkami-na-zeby-royal-dent

Oferujemy najnowocześniejsze metody leczenia ortodontycznego, zawsze dopasowując je do potrzeb i oczekiwań pacjenta. W Royal Dent można korygować wady zgryzu m.in. za pomocą przezroczystych nakładek na zęby Invisalign.

Są rzeczy bezcenne...
Twój uśmiech jest jedną z nich!

Od ponad 20 lat pomagamy naszym pacjentom odzyskiwać uśmiechy. Wierzymy, że to coś więcej niż tylko zdrowe i piękne zęby. Historie osób, które powierzyły nam swój uśmiech, pokazują, że kompleksowe leczenie stomatologiczne potrafi zmienić życie! Pacjenci są bardziej pewni siebie, pozbywają się kompleksów, podejmują odważniejsze decyzje, dzięki którym mogą się rozwijać. To metamorfoza uśmiechu, za którą idzie niejednokrotnie metamorfoza… całego życia! Warto dać sobie szansę i umówić się na wizytę.

Nasi specjaliści