Umów się na wizytę:
606 39 09 08
Strona głównaStomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Wrocław

 

Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu koloru zębów oraz usunięciu przebarwień z koron wszystkich lub wybranych zębów. Ostateczny efekt wybielania jest trudny do przewidzenia, zależy od wielu czynników, a w szczególności od składu mineralnego szkliwa pacjenta, składu i lepkości śliny pacjenta, stosowanej przez pacjenta diety, przyjmowanych przez pacjenta leków, stosowanych przez pacjenta używek oraz nawyków higienicznych pacjenta.

Dostępne usługi:

 

   • Wybielanie profesjonalne w gabinecie stomatologicznym  • Wybielanie zębów metodą domową  • Osocze bogatopłytkowe w stomatologii

• Rekonstrukcja linii uśmiechu w trakcie leczenia stomatologicznego  • Ostrzyknięcie mięśni żwaczy toksyną botulinową (obustronne)

 

 

Cennik stomatologia estetyczna Wrocław

 
Stomatologia estetyczna
Wybielanie metodą nakładkową
1400 zł
Wybielanie Prevdent
1600 zł

Dentyści we Wrocławiu

 
Aleksandra Makuch-Kornacka
Lek. dent., spec. protetyk
Aleksandra Makuch-Kornacka jest specjalistą protetykiem z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywała na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Natalia Mandzios
Lek. dent.
Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych kursach z zakresu ortodoncji, estetyki i protetyki.

Gdzie przyjmujemy?

 

Medicover Stomatologia – Royal Dent

ul. Leszczyńskiego 5
50-078 Wrocław

Czynne:
poniedziałek-piątek: 8:00-20:00

tel: 606 39 09 08

recepcja.royal-dent@medicover.pl